<p style='margin:0px; text-align:center; font-size:16pt; font-weight:bold;'> You need Adobe Flash Player to see this video<br><br> <a href='http://www.macromedia.com/go/getflashplayer' style='text-align:center; font-size:16pt; font-weight:bold;'> Get the Flash Player</a></p>
البحث في الفيديو ، الأعضاء، أحداث ، ملفات صوتية ، صور ومدونات البحث

مدوناتي

«خلـف

Cross.tv komédia predstavuje: Tim Hawkins - sranda pre celú rodinu!

Mar 02, 2011

2,645 مشاهدات
     (0 التقييم)

U cross.tv radi sa postaráme o celistvú rodinnú zábavu a vyučovanie. Naším cieľom je byť tvojím číslo jeden zdrojom video a audio na internete precelú rodinu, a je to v našom úmysle, za čo sme hrdí, poskytujeme viaceré videá z jedného z najsrandovnejších kresťanských komediatov dnes nažive - Tim Hawkins.

Timov oficiálny životopis sa číta: Tim Hawkins bol obvinený za to, že je v rovnováhe obdarovaný a skrútený. Čo si už myslíš je na tebe, ale on sa stal najpopulárnejším komikom v krajine (USA). Je vyzbrojený: vysoko energický prejav, fyzická komika, šikovné gitarové schopnosti, tisíc tvárí a hlasov, improvizácie, atď. To všetko sčítané vytvára šialenú komickú skúsenosť.

V roku 2007 Tim sa rozhodol rozdávať jeho komiku zdarma na internete. Počas 2 rokov je hudobné videá a krátke komické predstavenia presiahlo nad 50 000 000 návštevníkov na youtube a facebook!

Tim má dostupné 3 DVD: "Ja nie som rocková hviezda", "Banány II" a "Celistvosť pohybu", ako aj 3 CD komédiálných paródií a originálov. V roku 2010, Tim vystupoval 120 a viac vystúpení v zboroch a divadlách cez celých 30 štátov v USA. Jeho aktuálny DVD projekt, "Tim Hawkins - "Komédia Rock prestavenie turné" obsahuje komických priateľov John Branyan a Bob Smiley a je naprogramovaný na zverejnenie na jar 2011.

Pozri si niekoľko videí od Tima na našom cross.tv.

Dúfame, že sa zabavíte,

Tvoj cross.tv tím